Z cyklu Pohodové melodie pro starší a pokročilé: Opravna duší
Autorský projekt Martiny Preissové a Dagmar Zázvůrkové s názvem Opravna duší přináší výsledky osobní fúze.
Hudebně literární pořad s názvem „Opravna duší“ je literárně hudební projekt, ve kterém se zaposloucháte nejen do autorského čtení z knih herečky a autorky Martiny Preissové, ale také do písní zpěvačky a herečky Dagmar Zázvůrkové doprovázené
Představení je vhodné pro návštěvníky, ktěří se chtějí pousmát a také pozapomenout na starosti všedních dnů. Vypravte se společně s námi na místo, kde se pokusíme všem, kteří s námi stráví společný čas, tu jejich duši alespoň na chvíli potěšit. Martininy texty v Dášiných písních a mezi tím povídky a fejetony z knížek “Jak jsem nebyla na lvech” a “Mají v nebi skleničky?” doplní tématická besed
,,Spojily jsme se s Dášou tentokrát jako autorky a vytvořily jsme večer, na kterém si vyslechnete výsledky naší fúze. Řekly jsme si, že když spolu s námi stráví diváci hodinu plnou hudby a povídání s trochou humoru, zapomenou na své starosti a svým divím dají chvilku odpočinutí” zve na autorský pořad herečka Martina Preissová a Dagmar ji doplňuje: ,,Splnil sen. Martinu jsem si oblíbila už dávno. A teď přišel náš čas. Budeme opravovat duše těm, který si to budou přát. Budeme léčit smíchem, hudbou i slovem.”
Vstupenky pro seniory z Prahy 1 jsou zdarma k dispozici v Infocentru MČ ve Vodičkově ulici od 1. 3. 2024.