Zábory

Mapová aplikace Zábory


Interaktivní mapa Prahy 1

Co na mapě najdete: 
Zóny placeného stání (pozor! stav ZPS do 30. 9. 2017), Rezidentní a abonentní stání, Parkovací hodiny, Životní prostředí, Doprava, Územní rozvoj, Bezbariérové veřejné toalety, Dětská hřiště, Kamery Městského kamerového systému, Kontejnery tříděného odpadu, Probíhající rekonstrukce staveb, Připravované stavby, Sdružená stání pro invalidy, Veřejné toalety, Výsuvné sloupky

>>Interaktivní mapa Prahy 1<<

Mapa Zóny placeného stání na území Městské části Praha 1 od 1. 10. 2017

Co na mapě najdete:
Orientační plán rozdělení ulic v Zóně placeného stání na území Městské části Praha 1:
Modrá zóna – pro dlouhodobé stání obyvatel s místem trvalého pobytu v Praze 1 (rezidenti), vlastníků nemovitostí a podnikatelských subjektů se sídlem nebo provozovnou v Praze 1 (abonenti)
Fialová zóna – smíšené parkování. Bez omezení zde mohou parkovat pouze lidé s platným parkovacím oprávněním (rezidenti a abonenti) pro Prahu 1. Ostatní motoristé (návštěvníci) mohou ve fialové zóně parkovat maximálně 24 hodin, a to jen po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny (webová aplikace). Cena činí 40,–Kč/1 hod.

>>Mapa Zóny placeného stání na území Městské části Praha 1 od 1. 10. 2017<<

MODRÁ ZÓNA
modrá zóna je určena pro dlouhodobé stání obyvatel s místem trvalého pobytu v Praze1 (rezidenti), vlastníků nemovitostí a podnikatelských subjektů se sídlem nebo provozovnou v Praze 1 (abonenti). Ostatní motoristé mohou na modré zóně parkovat maximálně 1 hodinu denně, a to jen po platbě přes virtuální parkovací hodiny (webová aplikace). Cena činí 80,–Kč/1 hod.
Placené stání v modré zóně je v provozu denně (pondělí – neděle) od 8:00 do 6:00 hod., v době od 6:00 do 8:00 hod. a během dne po dobu max. 3 min. může být modrá zóna využívána vozidly bez parkovacího oprávnění pro parkování vozidel.

FIALOVÁ ZÓNA
fialová zóna je určena pro tzv. smíšené parkování. Bez omezení zde mohou parkovat pouze lidé s platným parkovacím oprávněním (rezidenti a abonenti) pro Prahu 1. Ostatní motoristé (návštěvníci) mohou ve fialové zóně parkovat maximálně 24 hodin, a to jen po platbě v parkovacím automatu nebo přes virtuální parkovací hodiny (webová aplikace). Cena činí 40,–Kč/1 hod.
Placený parkovací režim zde bude od pondělí do neděle v čase 8:00 –24:00 hod.

Mapa obchodů a služeb Prahy 1

Co na mapě najdete:
Cukrárny, drogerie, kadeřnictví, manikury, pedikury, květinářství, prodejny masa a uzenin, prodej ovoce a zeleniny, pekařství, potraviny, supermarkety, trafiky, ostatní služby.

Mapa aktuálně mimo provoz.

Mapa památek Pražské památkové rezervace

Co na mapě najdete:
Přehled 60 nejdůležitějších památek Pražské památkové rezervace

>>Mapa památek<<