Městská část Praha 1 a Spolek občanů a přátel Malé Strany a Hradčan vás zvou na vernisáž výstavy fotografií Jaromíra Bosáka s názvem Když fotbal pomáhá…, která se uskuteční v úterý 6. února od 18 hodin v galerie Spolek na Malostranském náměstí 27, Praha 1.

Populární sportovní komentátor Jaromír Bosák představuje své fotografie, které seznámí návštěvníky výstavy s činností charitativního sportovního týmu Real Top Praha. Ten za dobu své existence vybral pro potřebné více než 42 milionů korun

V jeho řadách vystupují české sportovní i umělecké hvězdy, mimo jiné hokejisté David Pastrňák nebo Jakub Voráček, fotbalista Jan Koller, herci a zpěváci Ivan Trojan, Vojta Dyk, Dan Bárta, Ladislav Hampl, Kamil Střihavka a mnozí další.

Výstavu uvede herec a moderátor Pavel Nečas.