Komise pro výchovu a vzdělávání
V případě potřeby kontaktujte tajemníka komise.
Složení komise
Předseda: Eva Špačková
Místopředsedkyně: Nikol Švecová
Tajemník: Kateřina Soustružníková, Telefon: 221 097 216, Email: katerina.soustruznikova@praha1.cz
Členové:
Jana Šestauberová
Giancarlo Lamberti
Sylva Hodková
Věra Dvořáková
Barbora Kosíková
Odborníci:
Mgr. Luboš Čuta
Mgr. Libuše Vlková
Stálý host:
PhDr. et. Lic. Traian Urban, Ph.D.
Statut Komise pro výchovu a vzdělávání – DOC
Termíny jednání Komise pro výchovu a vzdělávání:
1. jednání: 19. 12. 2022 – Program ZDE, Zápis ZDE
2. jednání: 11. 01. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
MIMOŘÁDNÉ: 11. 01. 2023 – 17:00 Program ZDE, Zápis ZDE
3. jednání: 18. 01. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
4. jednání: 01. 02. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
5. jednání: 15. 02. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
6. jednání: 08. 03. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
7. jednání: 29. 03. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
8. jednání: 12. 04. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
9. jednání: 26. 04. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
10. jednání: 10. 05. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
11. jednání: 24. 05. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
12. jednání: 07. 06. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
13. jednání: 21. 06. 2023 – Program ZDE, Zápis ZDE
Termíny ve 2. pololetí 2023:
14. jednání: 20. 09. 2023 14:30 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
15. jednání: 11. 10. 2023 15:00 ZŠ Vodičkova – Program ZDE, Zápis ZDE
16. jednání: 25. 10. 2023 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
17. jednání: 15. 11. 2023 15:00 MŠ Pštrossova – Program ZDE, Zápis ZDE
18. jednání: 29. 11. 2023 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
19. jednání: 13. 12. 2023 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
Termíny v 1. pololetí 2024:
1. jednání 10. 1. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
2. jednání 24. 1. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
3. jednání 14. 2. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
4. jednání 6. 3. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
5. jednání 20. 3. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
6. jednání 10. 4. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE, Zápis ZDE
7. jednání 15. 5. 2024 15:00 OŠ – Program ZDE
8. jednání 5. 6. 2024 15:00 OŠ
9. jednání 26. 6. 2024 15:00 OŠ