Vostrý kafe

Pavel Matocha

Téma: Šachy

Vostrý kafe – večery pro pány z Prahy 1

 

Každá první středa v měsíci od 19 do 21 hodin a šachový klub hotelu Juliš na Václavském náměstí 22 – to jsou nejdůležitější údaje pro všechny muže z Prahy 1, kteří chtějí strávit příjemný večer v ryze pánské společnosti. Odstartuje totiž projekt, jenž se bude konat každou první středu v měsíci a který připravuje Městská část Praha 1.

 

„Po ´Čaji o sedmé´ pro naše dámy přicházejí na řadu pánové, které budeme obdobně jako jejich něžné protějšky zvát na příjemná posezení s dobrým pitím i povídáním se zajímavými lidmi o zajímavých tématech,“ popsal starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

 

Mezi připravovanými tématy jednotlivých středečních večerů budou například etiketa, věda a technika, investice, leadership, gurmánská gastronomie, ale také pánská móda.  „Vostrý kafe“ je určeno všem aktivním mužům, jimž bylo nebo kteří se cítí na 25 až 55 let a kteří chtějí poznat další sousedy.

 

Srdečně vás všechny zveme a vzhledem k omezené kapacitě míst prosíme o rezervaci, a to buď prostřednictvím e-mailu: marie.hrabovska@praha1.cz, nebo tel.: 221 097 224. Pokud použijete e-mail, napište předmět „Vostrý kafe“ a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt.

 

Na shledanou v hotelu Juliš.