Zajímá Vás jak se spí ve sněhu, kdy je zmrzlina za polárním kruhem lepší než salám a proč se nejlíp chodí po Laponsku na snowboardu?

Přijďte si odpočinout od předvánočních shonů na setkání s historicky prvními pokořiteli tisícovky kilometrů extrémního závodu Lapland Extreme Challenge jež má startovní čáru ve finském Rovaniemi.
S mladým českým párem, Markétou “Peggy” Marvanovou (22) a jejím přítelem Adamem Záviškou (23), kteří v březnu letošního roku strávili na jeho trati přesně 27 dní a 13 hodin a jako první na světě jej dokončili se můžete osobně setkat ve středu 13. prosince 2017 od 15:00, v prostorách kavárny Skautského institutu na Staroměstském náměstí.

Peggy a Adam zde budou jen pro vás. Můžete se na cokoli zeptat a dozvědět se mnoho zajímavého o závodění v extrémně mrazivých podmínkách. Také budete mít možnost zakoupit unikátní vánoční dárek, čerstvě vydanou knihu „První stopa“ s vlastnoručním podpisem Peggy a Adama. Nákupem navíc podpoříte Peggy v její nejen sportovní, ale i charitativní činnosti.

Vstup na akci je zdarma a pozvánka je volně k distribuci a budeme rádi za její rozšíření.

Těšíme se na viděnou!