1. Sportovně relaxační pobyt v Itálie

  Zveme na sportovně relaxační pobyt v Itálii, který proběhne ve dvou termínech: 31. 5. - 9. 6. 2024 a 6. 9. - 15. 9. 2024. Více informací najdete zde.  
 2. Březen v KC Kampa

  S radostí sdílíme březnový program KC Kampa.  Kromě pravidelných hudebních podvečerů na vás čekají 2 filmy - Anatomie pádu, která se promítá dnes, a nový český film Sucho. Dále jsme si pro vás připravili vynášení Morany.  Po delší "mateřské" odmlce je tu také pub kvíz. Na závěr tu máme  novinku - můžete se těšit na…
 3. Program Werichovy vily na březen a duben

 4. Instruktorský kurz zdravotní tělesné výchovy pro cvičení se seniory (50+)

 5. Rozkvetlá zahrada - Alena Krištofová

  Zveme na výstavu Aleny Krištofové s názvem Rozkvetlá zahrada.  Ta je k vidění každé pondělí a středu od 8:00 do 18:00 v Galerie 7. patro v budově Úřadu MČ Praha 1.  Vstup je volný. 
 6. Setkání s kulturou - Karel Kryl 80

  Zveme na další Setkání s kulturou, jehož téma bude Karel Kryl 80, které proběhne tradičně v Malostranské besedě. Vstupenky budou pro seniory z Prahy 1 dostupné od 27.2. v informačním centru zdarma.
 7. Vernisáž výstavy Josefa Rataje v Galerii 1

  Rádi bychom vás srdečně pozvali na vernisáž výstavy Josefa Rataje, která se bude konat 13. března od 18 hodin v Galerii 1. Tato událost bude věnována průřezu tvorbou pop artovému umělci, která je inspirovaná 90. lety a nostalgií po této nezapomenutelné éře. Během své kariéry se Josef Rataj intenzivně zaměřil na tvorbu, která odráží atmosféru a…