1. Galerie Fasáda: Zrcadlit štěstí

  Galerie Fasáda, tedy outdoorový výstavní prostor domu SmetanaQ, otevírá výstavu Zrcadlit štěstí. Autorem kolekce fascinujících velkoformátových portrétů je filmař a umělec Jakub Jahn, který se intenzivně zajímá o pozitivní psychologii a snaží se výzkum této mladé vědecké disciplíny tvůrčím způsobem překládat do svých děl. Jako umělecké dílo přitom vnímá každého člověka. Do okenních torz galerie Fasáda…
 2. Výstava "ČERNÝ HUMOR" v Galerii Hollar

  Zveme na výstavu ČERNÝ HUMOR v Galerii Hollar celé řady umělců (Petr Palma a Jiří Slíva (SČUG Hollar), Zdenka Hušková a Filip Buryán a hosté). Vernisáž výstavy proběhne ve středu 6.9.2023 v 17 hod. Termín výstavy 7.9. – 1. 10. 2023 | út-ne 10-12 13-18 hod Komentovaná prohlídka 26.9.2023 v 17 hod. V rámci sousedských…
 3. Jiří Michálek - Pozdní výběr

  Od pondělí 25. září bude každou středu a čtvrtek přístupná výstava Jiřího Michálka s názvem Pozdní výběr. Vernisáž výstavy proběhne taktéž v pondělí 25. října od 18:00 v sídle Spolku občanů a přátel Malé Strany a Hradčan na Malostranském náměstí. Více se o výstavě dozvíte na Jiří Michálek, pozdní výběr (estranky.cz)  
 4. Vzpomínkové setkání u pamětní desky Čechům, Židům a protinacistický smýšlejícím Němcům vyhnaných v roce 1938

  Zveme vás na vzpomínkové setkání u pamětní desky Čechům, Židům a protinacistický smýšlejícím Němcům vyhnaných v roce 1938, které proběhne v odbavovací hale Masarykova nádraží.  
 5. Guiseppe Arcimboldo - přednáška Karla Holuba

  Zveme vás na přednáška Karla Holuba v budově Saly Terreny (bývalý plynárenský domeček) v samém středu parku Kampa o Guiseppem Arcimboldovi.