Maminky z Prahy 1 mají od ledna letošního roku možnost navštěvovat Mama klub – vstřícné místo, které je určeno jen jim a jejich malým dětem a kde se mohou potkávat s ostatními maminkami, vyměňovat si zkušenosti, dozvědět se něco zajímavého od inspirativních osobností, pobavit se, odpočinout si a také si zacvičit.

„Mama klub se jednou měsíčně schází v Galerii 1 ve Štěpánské 47 a maminky mají při něm zajištěno hlídání. Každý čtvrtek od 10 do 11 hodin je pak možné využít – opět s hlídáním – cvičení v tělocvičně v Žitné 13. Vše je samozřejmě bezplatné,“ vysvětlila tisková mluvčí radnice Prahy 1 Veronika Blažková.

Tentokrát se program Mama klubu v Galerii 1 točil kolem hraček. Povídání o nich se ujala Barbora Kunstovná z hračkářství „Hugo chodí bos“. „S maminkami si budu povídat o hračkách a hrách a jejich roli ve vývoji dítěte,“ vysvětlila a dodala: „Naše hračkářství prodává výhradně české hračky a začíná i s vlastní výrobou, kterou odstartovaly klasické hliněné cvrnkací kuličky, jež budou později následovány skákacími gumami a švihadly.“

Hračkářství „Hugo chodí bos“ sídlí nedaleko Galerie 1 v Řeznické 12 a pro své zákazníky má připravený velký výběr hraček, her, knížek, oblečení i doplňků pro děti od narození do cca 10(0) let. Spojení toho nejlepšího z tradiční české hračky a nápadů mladých českých designérů nabízí kromě kamenné prodejny také online.

Další informace: www.hugochodibos.cz.

Více informací o Mama klubu získáte na e-mailu: marie.hrabovska@praha1.cz.