1. Sportovně relaxační pobyt v Itálie

  Zveme na sportovně relaxační pobyt v Itálii, který proběhne ve dvou termínech: 31. 5. - 9. 6. 2024 a 6. 9. - 15. 9. 2024. Více informací najdete zde.  
 2. Březen v KC Kampa

  S radostí sdílíme březnový program KC Kampa.  Kromě pravidelných hudebních podvečerů na vás čekají 2 filmy - Anatomie pádu, která se promítá dnes, a nový český film Sucho. Dále jsme si pro vás připravili vynášení Morany.  Po delší "mateřské" odmlce je tu také pub kvíz. Na závěr tu máme  novinku - můžete se těšit na…
 3. Program Werichovy vily na březen a duben

 4. Instruktorský kurz zdravotní tělesné výchovy pro cvičení se seniory (50+)

 5. Rozkvetlá zahrada - Alena Krištofová

  Zveme na výstavu Aleny Krištofové s názvem Rozkvetlá zahrada.  Ta je k vidění každé pondělí a středu od 8:00 do 18:00 v Galerie 7. patro v budově Úřadu MČ Praha 1.  Vstup je volný. 
 6. Podoby mimésis v Galerii ČS

  Téma výstavy je na stávající dobu nečekané – zátiší. Ve světě abstraktních kompozic pracují umělci, kteří svoji současnou tvorbu pojímají kompozičně buď jako barokní zátiší nebo jako vtipně řešenou přesmyčku z poezie. 5 umělců, 5 pohledů na věc. Pojetí, jež vyvolává úsměv, ale i údiv - současní malíři dokáží malovat jak barokní mistři.
 7. Jak se dříve v Praze cestovalo: tentokrát kurýři, laufři, pošta a poštovní dostavníky - přednáška v klubu seniorů Tomáš

 8. Cvičení pro seniory (65+)

  Každý čtvrtek od 17:00 - 18:00 bude v Akademickém gymnáziu ve Štěpánské ulici probíhat zdravotní cvičení pro seniory (65+).
 9. Jiří Peňás: Výpravy za humna i kousek dál (autorské čtení a diskuze)

  Zveme na setkání a autorská čtení a diskuzi ke knize Výpravy za humna i kousek dál Jiřího Peňáse, které se koná v Dolním sále Ústavu pro českou literaturu Na Florenci 3. Více najdete v přiloženém letáku.