1. Venkovní výstava Nemocnice Na Františku: V proměnách času

  Od července až do září bude na venkovní zdi Nemocnice Na Františku výstava s názvem "V proměnách času".  Více o výstavě najdete zde: Nemocnice Na Františku (nnfp.cz)
 2. Galerie Fasáda: Zrcadlit štěstí

  Galerie Fasáda, tedy outdoorový výstavní prostor domu SmetanaQ, otevírá výstavu Zrcadlit štěstí. Autorem kolekce fascinujících velkoformátových portrétů je filmař a umělec Jakub Jahn, který se intenzivně zajímá o pozitivní psychologii a snaží se výzkum této mladé vědecké disciplíny tvůrčím způsobem překládat do svých děl. Jako umělecké dílo přitom vnímá každého člověka. Do okenních torz galerie Fasáda…
 3. Vycházka pro seniory: Zahradami Pražského hradu

  Středisko sociálních služeb Vás zve na vycházku pod vedením Martina Bělohradského, která se uskuteční v úterý 5. září 2023 od 14:00 hod. Na vycházku se hlaste od 29.08.2023 u Terezy Noskové (607 048 183) nebo Karolíny Schwarzové (725 397 934). Podrobnosti o místě srazu se dozvíte při registraci.
 4. Zpívejte s námi lidové písničky

  Přijďte si zazpívat lidové písničky. Od září každé úterý od 17 do 18 hodin v HAF studiu v Ostrovní 16. Není třeba pěvecká zdatnost, znalost not či techniku zpěvu. Stačí radost ze zpěvu a chuť učit se nové písničky. Více informací se dozvíte na https://www.hafstudio.cz/.