1. Vycházka pro seniory: Pasáže od náměstí Republiky k pasáži Koruna

Středisko sociálních služeb Vás zve na vycházku pod vedením Martina Bělohradského, která se uskuteční v úterý 9. ledna 2024 ve 14:00 hod. Na vycházku se hlaste od 02.01.2024 u Karolíny Schwarzové (725 397 934). Podrobnosti o místě srazu se dozvíte při registraci.
  2. Červnová plavba seniorů

Zveme na další plavbu seniorů po Vltavě, která proběhne v pondělí 19. června na lodi Bohemia Rhapsody. Vstupenky zdarma pro seniory z Prahy 1 budou k dispozici od pátku 9. června v Informačním centru Prahy 1.
  3. XII. Prostřený stůl Kampanuly

Srdečně vás zveme na benefiční akci XII. Prostřený stůl Kampanuly, jejíž výtěžek bude použit na nákup školních a výtvarných potřeb pro Konzervatoř a střední školu Jana Deyla pro zrakově postižené. K dlouhému prostřenému plnému dobrot vás zveme 19. června od 17:30 na Malostranské náměstí. A můžete také s prostíráním pomoci! Během večera budu u společného…