1. Vycházka pro seniory: Pasáže od náměstí Republiky k pasáži Koruna

Středisko sociálních služeb Vás zve na vycházku pod vedením Martina Bělohradského, která se uskuteční v úterý 9. ledna 2024 ve 14:00 hod. Na vycházku se hlaste od 02.01.2024 u Karolíny Schwarzové (725 397 934). Podrobnosti o místě srazu se dozvíte při registraci.
  2. Hra o historii - Prahou po stopách totalitní minulosti

V sobotu 29. dubna se můžete těšit na akci s názvem "Hra o historii aneb Prahou po stopách totalitní minulosti", která  provede účastníky místy v centru Prahy spjatými s událostmi z období komunistické totality. Na několika stanovištích budou děti a mládež plnit soutěžní úkoly. Začátek je naplánovaný na 10:30 před budou Magistrátu na Mariánském náměstí.…
  3. Lidová pašijová hra před Loretou

V sobotu 29. 4. od 15:00 se před Loretou uskuteční pašijová hra. Vstup na akci je volný, délka představení cca 1 hod. 15 min. Hrají zbraslavští farníci, ochotníci a několik profesionálů. Po představení následuje koncert na Loretánské zvony. Hraje Radek Rejšek.