1. VÝSTAVA PŘIPOMENE 10. VÝROČÍ POSLEDNÍHO ROZLOUČENÍ S VÁCLAVEM HAVLEM

V prostorách Galerie 1 ve Štěpánské 47, jejímž provozovatelem je Městská část Praha 1, bude od 2. prosince do 29. ledna zpřístupněna výstava k 10. výročí posledního rozloučení s Václavem Havlem. Jejími autory jsou Alan Pajer a Tomáš Oliva ze spolku ARS METROPOLIS. Vernisáž se uskuteční ve středu 1. prosince od 18 hodin. „Je nám velkou ctí, že…
  2. Bruslení na Střeláku

Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení bruslení na Střeláku
  3. ZAHÁJENÍ BRUSLENÍ NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

Zveme vás na slavnostní zahájení bruslení na Střeleckém ostrově, které se uskuteční 2. prosince od 11 hodin.
  4. Adventní setkání na Uhelném trhu

Městská část Praha 1 a Nadace Srdce Sportu vás srdečně zvou na tradiční adventní setkání. Setkání proběhne ve čtvrtek 2. prosince 2021 od 17 do 19 hodin. Vystoupí pěvecký sbor žáků ZŠ Vojtěšská, Pěvecký sbor a houslová škola ZŠ Pod Žvahovem, dětské divadélko ToyMachine a Podřipský žesťový kvintet.