Betlémské náměstí 1004/8

Vůně kávy a čokolády návštěvníky neomylně přivábí do rodinné čokoládovny Choco café, která má pobočky na Betlémském náměstí a o kousek dál v Liliové ulici. V současné době mají v obou provozovnách otevřené okénko, kde si zájemci mohou zakoupit čokoládu, makronky, pralinky, dorty a nápoje do kelímku.

Rodinná čokoládovna funguje již více než deset let a po tu dobu se snaží rozdávat radost v podobě vynikající čokolády, kterou s trpělivostí a láskou vyrábí v centru Prahy. V čokoládové manufaktuře jsou k dispozici luxusní pralinky, křehké makronky, dorty a desítky druhů mléčných i hořkých čokoládových tabulek.

Pro některé labužníky bude výběr poněkud těžký, protože vybrat si mezi mléčnou a hořkou čokoládou je ještě snadné, ale zvolit tu správnou příchuť bude obtížnější. Na výběr jsou čokolády s ovocem, jako je borůvka, brusinka, meruňka, pomeranč, třešně, meloun nebo pikantní chilli, případně ty s bylinkami – levandulí, rozmarýnem, mátou nebo kardamomem, skořicí či slanými mandlemi a mnoho dalších.

Podle osvědčených receptur připravují každý den čerstvé dorty, křehké makronky nebo slané koláče quiche. Milovníky kávy potěší čerstvě upražená bio káva z Peru. Všechny čokolády, pralinky i makronky jsou bezlepkové.

V e-shopu kromě výše uvedeného zakoupíte kakao, kakaové boby, čokoládové pecky na pravou horkou čokoládu, bio kávu, ale také vouchery na degustace/workshopy a dárkové poukazy v různých hodnotách.

Zastavte se v Choco café a oslaďte si život. Otevřeno mají denně od 11:00 do 19:00 hodin.