Městská část Praha 1 plánuje projekt revitalizace parku zahrnující renovaci chodníků a oživení zeleně v srdci oblíbeného místa, jehož historie sahá až do roku 1169. K tomu, abychom park přetvořili v prostor, kde se historie snoubí s moderní péčí o přírodu a pobytem místních obyvatel, chceme znát váš názor.

V tento moment máte jedinečnou příležitost podílet se na utváření budoucí podoby parku Kampa. Zúčastněte se veřejných debat a sdělte nám své nápady na zlepšení, vaše připomínky budou přijímány v Komunitním centru Kampa známém jako „Sala Terrena“, kde na vás čeká naše pracovní skupina.

Neváhejte využít možnost setkat se s námi přímo v parku ve dnech 18.3.–30.3. 2024, více se dozvíte v přiloženém letáku níže.
Online anketa bude spuštěna od 25. března. Nezmeškejte otevření online dotazníku a sdílejte s námi své nápady zde.

„Pevně doufám, že se nám po téměř dvaceti letech diskuzí podaří dotáhnout revitalizaci parku do konce. Jako Malostraňačka, která na Kampu chodí s dítětem a pejskem myslím, že by stačilo zejména respektovat současný specifický charakter parku, kde se setkávají generace – vyslyšet místní co se týká povrchů a vedení cest, obnovit zeleň, dosázet stromy, obnovit mobiliář atd. Moc se těším na všechny podněty a na společná tvůrčí setkání,“ říká místostarostka Kateřina Klasnová.

Informaci o participaci a projektu revitalizace parku diskutovala Komise pro životní prostředí a Výbor pro participaci, participativní rozpočet, veřejný prostor a pro dotační programy.