Dovolujeme si vás informovat, že z důvodu rekonstrukce Staroměstské radnice budou v době od 1. ledna do 28. února 2023 probíhat svatby v nádherném sále v Clam-Gallasově paláci v Husově 20/158, Praha 1. Slavnostní sál se nachází ve 2. patře, výtah bohužel není k dispozici.
Clam-Gallasův palác po právu patří k nejvýznamnějším architektonickým památkám Prahy a České republiky, jehož rekonstrukce získala prvenství v prestižní soutěži Stavba roku 2022, a to hned ve dvou kategoriích: v jedné hodnotila odborná porota, v té druhé veřejnost. Interiér sálu nabízí působivou atmosféru, která ve spojení s krásnou akustikou nechá vyniknout výjimečnosti slavnostních chvil.
Pokud vás láká spojit svůj svatební den s jedním z vrcholných děl pražské barokní architektury, domluvte si váš termín u odboru matrik na telefonním čísle 221 097 688.
A pokud byste se chtěli dozvědět o Clam-Gallasově paláci více informací, navštivte webové stránky Muzea města Prahy, který naleznete od tímto odkazem: https://www.muzeumprahy.cz/objekty/clam-gallasuv-palac-12.