Nejdůležitější požadavky: min. úplné střední vzdělání;
Platové zařazení: 9. platová třída; rozmezí platových tarifů dle délky započitatelné praxe 20.000,- až 29.000,-; osobní ohodnocení;
Popis práce: podílení se na tvorbě strategie udržitelného rozvoje městské části, na realizaci sociologického výzkumu a projektů, rekrutaci respondentů, komunikaci s občany, administrativní činnosti apod. Příprava a realizace participace s občany, jejich zapojování do rozhodovacích procesů;

Další požadavky a náležitosti: PDF

Podávejte do: 8. 10. 2021

Přihlášky se podávají:

• osobně do podatelny Úřadu městské části Praha 1, Vodičkova 681/18
  • poštou na adresu: Městská část Praha 1, Úřad městské části, útvar tajemníka, oddělení personální, Vodičkova 681/18, 115 68 Praha 1
  • elektronicky do datové schránky b4eb2my

Bližší informace k výběrovým řízením na milada.balkova@praha1.cz.

Konkrétní náležitosti ke každé pozici najdete v PDF příloze.

KDO JSME?

Nově vzniklé oddělení strategického plánování a participace Úřadu městské části Praha 1 (ÚMČP1) má za úkol připravovat strategii udržitelného rozvoje MČ Praha 1, připravovat a realizovat participace s občany Prahy 1. ÚMČP1 spravuje centrum Prahy, které se potýká s potížemi jako je vylidňování, overturismus atd. Tyto „potíže“ jsou ale pro naše oddělení výzvami, které bereme za své do té míry, že se chceme aktivně a kreativně podílet na jejich řešení. A protože máme také na starost participaci, tedy komunikaci s občany a jejich zapojování do rozhodovacích procesů, je zřejmé, že budeme-li neúnavně pracovití a spíš více než méně asertivní, můžeme ledasco změnit k lepšímu.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme parťáka do týmu – projekťačku / markeťačku nebo projekťáka / markeťáka, který/á má zkušenosti s vedením projektů, komunikačními kampaněmi a participací, nebo má alespoň o takové práci povědomí. Hledáme někoho, kdo nám pomůže exekučně řídit tvorbu projektů, komunikační kampaně cílené na občany Prahy 1, bude aktivní podporou týmu pro projektové řízení, pomůže s aktualizací webu, správou databází, komunikací s občany i rozvojem nových projektů, kterých máme tolik, že je nestíháme všechny řídit.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

• Podílení se na tvorbě strategie udržitelného rozvoje MČ Praha 1, na realizaci sociologického výzkumu a projektů, rekrutaci respondentů, komunikaci s občany, administrativní činnosti.
  • Staneš se hlavní marketingovou oporou týmu.
  • Dostaneš na starost projektové řízení tvorby strategie, které povedeš od začátku až do konce.
  • Budeš úzce spolupracovat s občany Prahy 1, s odborníky, s vedením Úřadu MČ Praha 1.
  • Budeš mít na starosti komunikaci a konkrétní exekuci aktivit s některými dodavateli.
  • Příprava a realizace participací s občany.
  • Čeká tě spousta výzev, učení a rozvoje v dynamickém prostředí.

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

• V marketingu či projektovém řízení nejsi nováček, už máš nějakou tu zkušeností.
  • Jsi precizní, se schopností dotahovat věci.
  • Jsi neochvějně trpělivý.
  • Víš, jaké jsou poslední trendy v participaci.
  • Orientuješ se v plánování aktivit, time-managementu.
  • Máš zkušenosti s psaním textů.
  • Umíš věci projektově řídit a organizovat.
  • Nepotřebuješ, abychom ti říkali, co je potřeba, máš svůj vnitřní motor a umíš si poradit.
  • Umíš jednat s lidmi, rád spolupracuješ s lidmi v týmu i kolem něj.
  • Jsi odolný vůči rychle měnícímu se prostředí, máš energii.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
  • Na akční lidi, které baví výzvy.
  • Na příjemné, neformální a inspirující pracovní prostředí.
  • Na autonomii, která poroste s tím, jak budeš získávat důvěru a zkušenosti.
  • Na spoustu zajímavé práce, která nebude vždy snadná.
  • Na pracovní dobu, která bude vyhovovat tvým potřebám a stylu práce – pro nás jsou důležité výsledky.