Máte nějaké návrhy a podněty, které by mohly zlepšit naše společné okolí?

Napište nám je do 13. června na starosta@praha1.cz, na e-maily jednotlivých radních anebo na participace@praha1.cz.

Děkujeme.

Vaše otázky – naše odpovědi I.

Přinášíme první sérii odpovědí na vaše otázky zaslané k nám na radnici. Děkujeme za ně!

  • Anenský trojúhelník v této etapě obdrží jeden nový strom. Slibovaný druhý bude vysazen, až současný javor ztratí svoji vitalitu, a to právě na jeho místě. Nejedná se tedy o nesplnění slibu.
  • O akcích Střediska sociálních služeb by mělo být jasněji začátkem června, samozřejmě s ohledem na vývoj pandemie. V první fázi by měly být obnoveny procházky a venkovní aktivity. O oblíbených plavbách se bude jednat a my vás budeme včas informovat.
  • Kostelní slavnosti zatím zůstávají pouze v online podobě, ale i my se těšíme, až je první diváci budou moci sledovat přímo v kostele.
  • Online streamy z Malostranské besedy budou i nadále pokračovat. Navázat by na ně už brzy měly koncerty z dvorků a zahrádek.
  • Nemocnice Na Františku pokračuje v očkování. V nejbližší době navíc otevře nové, ještě větší očkovací centrum a navýší i počet mobilních očkovacích týmů.

Zapojte se do participace! Na vaše podněty se těšíme na participace@praha1.cz. V tuto chvíli běží veřejná debata k plánovaným úpravám ulice Na Poříčí a parků Klárov a Cihelná a sbíráme také vaše názory k parku Na Františku. Už brzy otevřeme diskusi k parčíku v Pařížské ulici a ke hřišti Za Haštalem.