Máte nějaké návrhy a podněty, které by mohly zlepšit naše společné okolí?

Napište nám je do 13. června na starosta@praha1.cz, na e-maily jednotlivých radních anebo na participace@praha1.cz.

Děkujeme.

Vaše otázky – naše odpovědi I.

Přinášíme první sérii odpovědí na vaše otázky zaslané k nám na radnici. Děkujeme za ně!

 • Anenský trojúhelník v této etapě obdrží jeden nový strom. Slibovaný druhý bude vysazen, až současný javor ztratí svoji vitalitu, a to právě na jeho místě. Nejedná se tedy o nesplnění slibu.
 • O akcích Střediska sociálních služeb by mělo být jasněji začátkem června, samozřejmě s ohledem na vývoj pandemie. V první fázi by měly být obnoveny procházky a venkovní aktivity. O oblíbených plavbách se bude jednat a my vás budeme včas informovat.
 • Kostelní slavnosti zatím zůstávají pouze v online podobě, ale i my se těšíme, až je první diváci budou moci sledovat přímo v kostele.
 • Online streamy z Malostranské besedy budou i nadále pokračovat. Navázat by na ně už brzy měly koncerty z dvorků a zahrádek.
 • Nemocnice Na Františku pokračuje v očkování. V nejbližší době navíc otevře nové, ještě větší očkovací centrum a navýší i počet mobilních očkovacích týmů.

Vaše otázky – naše odpovědi II.

Přinášíme druhou sérii odpovědí na vaše otázky zaslané k nám na radnici. Děkujeme za ně!

 • Nemocnice Na Františku vám je k dispozici a má volné kapacity pro očkování, a tak ji nezapomínejte uvádět při registraci do očkovacího systému proti covid-19!
 • Hudební livestreamy pokračují! Z Besedy se přesunuly do malostranských vnitrobloků a konají se každou středu. Více na Facebooku Praha 1 Online!
 • Současná doba je pro podnikatele a živnostníky složitá, a tak radnice zřídila kontaktní centrum, na které se lze obracet s dotazy každý všední den od 8 do 12 hodin: e-mail: info.podnikatele@praha1.cz, tel.: +420 221 097 666.
 • Zapojte se do veřejné diskuse o projektech v Praze 1! Na vaše podněty se těšíme na participace@praha1.cz.
  Aktuálně diskutovaná témata naleznete ZDE.

Zapojte se do participace! Na vaše podněty se těšíme na participace@praha1.cz. V tuto chvíli běží veřejná debata k plánovaným úpravám ulice Na Poříčí a parků Klárov a Cihelná a sbíráme také vaše názory k parku Na Františku. Už brzy otevřeme diskusi k parčíku v Pařížské ulici a ke hřišti Za Haštalem.