Není nutné vyhazovat poničenou obuv. Pokud ji máte opravdu rádi, tak se vyplatí si ji nechat opravit. Jelikož je provozoven nabízejících opravy bot a dalších věcí poskrovnu, je třeba trochu hledat. A my vám s tím hledáním pomůžeme. V Navrátilově ulici najdete naprosto skvělou opravnu, kde dokonce umí boty i vyrobit.

Rozbitá bota, zip, nebo brašna? Žádný problém! V obchodě pana Vladimira Shleina si se vším poradí. Rádi vám také nabídnou spoustu produktů, které vám pomohou o své milované věci lépe pečovat. A pokud zrovna nic nepotřebujete opravit, máte zde možnost si nechat boty vyrobit. Pan Shlein, ačkoliv je původem z Běloruska, je považován všemi sousedy za Pražana. Je tedy skvělou ukázkou toho, jak se v Praze začlenit nejen pracovně, ale i společensky.

Pravidelně ho můžete potkávat v družné konverzaci s místními a po boku mu vždy stojí jeho čtyřnohý přítel Barney. „Pana Shleina vídám téměř každodenně s jeho psem. Dosud jsem však netušil, že pochází z Běloruska, a že provozuje takovouto fantastickou prodejnu. Příběhy místních živnostníků jsou vždy poutavé a tento patří k těm nejzajímavějším. Jak se z cizince stal místní úspěšný podnikatel, to už samo o sobě stojí za návštěvu. Já se u něj rozhodně brzy zastavím, protože toho, co potřebuji opravit, mám doma skutečně spoustu,“ řekl radní Karel Grabein Procházka.