Od 15. 4. do 24. 4. bude Technická správa komunikací hl. m. Prahy provádět na Smetanově nábřeží opravu tramvajové tratě, povrchů vozovky, výměnu trakčních stožárů a sanaci kanalizace. Jedná se o pokračování akce Praha bez bariér – Smetanovo nábřeží z loňského roku.

V termínu 15. 4. 2023 až 16. 4. 2023 dojde k uzavírce ulice Smetanovo nábřeží v úseku Karoliny Světlé – Karlova. Doprava bude vedena po objízdné trase přes Malou Stranu

V termínu 15. 4. 2023 až 24. 4. 2023 bude částečně uzavřeno Smetanovo nábřeží v úseku Betlémská – Národní, kdy v tomto úseku bude umožněn jednosměrný provoz vozidel ve směru most Legií. Pro opačný směr jízdy bude možné využít ulici Divadelní.

Objízdné trasy:

Při úplné uzavírce ulice Smetanovo nábřeží:

Směr Národní: náměstí Jana Palacha, Mánesův most, Klárov, Valdštejnská, Valdštejnské náměstí, Tomášská, Malostranské náměstí, Karmelitská, Újezd, Vítězná, most Legií.

Směr Křižovnická: Jiráskův most, Dienzenhoferovy sady, V Botanice, Preslova, Arbesovo náměstí, Elišky Peškové, náměstí Kinských, (most Legií, Vítězná), Újezd, Karmelitská, Malostranské náměstí, Letenská, Klárov, Mánesův most, náměstí Jana Palacha.

Při částečné uzavírce ulice Smetanovo nábřeží:

Směr Křižovnická: Masarykovo nábřeží, Divadelní, Betlémská.