Ve svých dopisních schránkách, na pultech provozoven, v infocentru radnice i na dalších místech Prahy 1 naleznete v těchto dnech nové – zářijové – vydání magazínu JEDNA. Prosíme vás o kontrolu, zda se již jeho výtisk objevil i ve vaší schránce. Pokud jste noviny dosud neobdrželi a nedojde k tomu ani v nejbližších dnech (roznos je zajišťován Českou poštou pouze na území městské části Praha 1), napište nám prosím na e-mail: redakce@praha1.cz. Mockrát děkujeme!

Zářijové vydání magazínu JEDNA přináší mj. informace o vzniku nové komunitní zahrady na Novém Světě, o novinkách v našich školách, nových provozovatelích sportovišť či o aktuálních kulturních, volnočasových a sociálních projektech. Nabízí rovněž třeba rozhovor s místostarostou Tomášem Heresem a speciální přílohu o další části tvorby Strategie udržitelného rozvoje Prahy 1, do které se můžete zapojit.

Určitě vás zaujmou i rozhovory s Pavlou a Olgou Michálkovými, novou ředitelkou Židovského muzea Pavlou Niklovou či s novinářem a spisovatelem Danem Hrubým, který i pro toto číslo připravil další krásný a úsměvný příběh o našich předcích, který se tentokrát odehrává v roce 1893.

S novým vydáním se také vypravíte do světa ptačích pěvců na Petříně, do dalších skvělých provozoven anebo jen tak na vycházku – zato vzhůru nohama.

Příjemné čtení!