Všichni, kteří v současné nelehké situaci myslí na druhé a pomáhají jim, si zaslouží naše velké poděkování!

Chtěli bychom tímto poděkovat Jednotce Sboru dobrovolných hasičů za preventivní dezinfikování DPS a dalších veřejných budov. Za ušití roušek děkujeme paní Kateřině D. a dalším zaměstnankyním naší radnice, učitelce zpěvu paní Martině Bauerové Mamula, paní Tereze Noskové ze Střediska sociálních služeb, seniorkám z klubu Haštalka, Tomáš a z dalších zařízení Střediska sociálních služeb.
Dále děkujeme za bezplatnou přípravu a rozvoz jídel asociaci POHO, Taiko Žluté lázně a La Casa Blů.
Děkujeme i firmě MASO – TUREK za zajištění nákupu uzenin a masa pro občany v důchodovém věku s donáškou do domu.

Velké poděkování patří také pedagogům ze ZŠ Jiřího Gutha-Jarkovského a z mateřských škol – jejich roušky poputují třeba do ZŠ Vodičkova a MŠ Revoluční, které od pondělí přivítají dětské skupiny starající se o děti hasičů a záchranářů.

Děkujeme Gastrogroup (Cafe 80s, La Bodeguita, La Casa Argentina), pánům Šubrovi a Cibulkovi za veliké množství dezinfekce. Moc děkujeme!

Další velké poděkování patří Paní Romaně Sittové ze Štěpánské, která šije jako dobrovolnice pro Prahu 1 roušky na šicím stroji zapůjčeném Střediskem sociálních služeb. Zatím jsme díky ní získali stovku roušek!

Děkujeme rodičům žákyně z Malostranského gymnázia, kteří věnovali škole 15000 Kč na nákup notebooků. Notebooky budou sloužit k zapůjčení žákům, kterým potřebné vybavení pro výuku doma chybí. Děkujeme!

Článek budeme postupně aktualizovat a předem děkujeme za vaše tipy.