Trojnásobný jubilant Josef Laufer, Adéla Štěpničková, Kamila Kopčová, Petr Špinar, Josef Fečo a zejména pak kapelník a aranžér Václav Hybš se svým orchestrem byli hvězdami vánočního koncertu pro zaměstnance Městské části Praha 1 a jejích příspěvkových organizací, který se v pondělí večer uskutečnil ve velkém sále paláce Žofín.

Zaměstnance radnice, mateřských a základních škol, školních jídelen, Nemocnice Na Františku a Střediska sociálních služeb přivítali na úvod příjemného večera starosta Prahy 1 Pavel Čižinský a radní Petr Burgr, kteří samozřejmě zároveň přivítali vystupující umělce na čele s Václavem Hybšem, pro kterého byl pondělní koncert závěrečným koncertem posledního vánočního turné.

Nutno dodat, že vánoční turné se svých orchestrem pořádal více než 40 let. Poslední koncert nabídl směs nestárnoucích českých i světových skladeb, vánočních melodií i českých a moravských koled.

O velký úspěch koncertu se určitě přičinil i Josef Laufer, patron klubu seniorů Tomáš v Tomášské ulici, který letos slaví neuvěřitelných 60 let své umělecké dráhy, 80. narozeniny i 50 let manželství, což – uznejte – nejsou špatná čísla. 😊

Gratulujeme Josefu Lauferovi a jeho paní, děkujeme Václavu Hybšovi a přejeme mu mnoho muzikantské i osobní pohody. Všem zaměstnancům Prahy 1, kteří si v pondělí večer odnesli domů kromě hezkého zážitku i vánoční hvězdy, pak přejeme krásné Vánoce!