Zámečnictví Pražský klíč sídlící v pasáži Lucerna se nevěnuje jen výrobě klíčů a autoklíčů, ale pomohou vám i s výběrem a opravami dálkového ovládání nebo s vytvořením nové smaltované cedulky přesně podle vašich požadavků.

„Už aby děti šly do školy a zase se začaly víc používat dveře,“ ulevil si mrzutě v téměř liduprázdné pasáži Lucerna zámečnický mistr firmy Pražský klíč pan Ondřej.

Největším „štěstím“ pro zámečníky jsou totiž zabouchnuté dveře a zlomené klíče v zámku. V běžném režimu tu udělají klidně stovku klíčů denně, nyní někdy sotva desetinu. Proto musejí spoléhat i na doplňkový sortiment, jako jsou prodej a opravy dálkového ovládání, výroba autoklíčů nebo smaltovaných cedulí a gravírovaných štítů.

Sotva se vzpamatovali po jarním uzavření provozoven, přišla další rána. Přes to všechno věří, že nápor vládních opatření firma přežije a že vše bude zase jako dříve. Tak si nechte třeba udělat náhradní klíče k čemukoliv – jistě oceníte, až je budete potřebovat, a zároveň pomůžete tomu, že nám tady potřebné provozovny drobných živnostníků zůstanou i po koronaviru.

Zámečnictví Pražský klíč má otevřeno ve všední dny od 9:00 do 16:00.