Bez klíčů se zkrátka nikdo neobejde a situace, kdy jsme potřebovali vyrobit nový nebo vytvořit kopii, jsme všichni někdy zažili. A od toho je tu pan Kmošek s pasáže Fénix, který se již více než dvacet let stará o to, abychom vždy odemkli ty správné dveře a dostali se domů nebo do kanceláře. Každý všední den je připraven vám pomoci a poradit s nejrůznějšími druhy klíčů a zámků!

Firma pana Kmoška zde funguje už od roku 1992. Jak sám říká, tehdy byl jen jedním z řady klíčníků v Praze 1 a jeho klientela se sdružovala především v okolí Václavského náměstí. S tím, jak se centrum mění a místních obyvatel ubylo, jsou jeho zákazníci dnes z celé Prahy i širšího okolí. Ačkoliv lidé z přilehlých lokalit ubývají, sortiment služeb se rozšiřuje.

Pan Kmošek vám dokáže vyrobit klíč prakticky od všeho. Kromě klíčů od bytu zvládne i specifičtější tvary, jako mohou mít skříňky nebo jiný nábytek. Připraven je na klíče od aut nebo motocyklů. Pomoci vám může také se značkovými klíči a zámky, které nezvládne každý. Poradí si například se značkami FAB, ABLOY, GUARD nebo DEFEND. V poslední době se stále více využívají čipy k domovním dveřím, což ocení například SVJ. Asi vás nepřekvapí, že i to pan Kmošek umí! A aby toho nebylo málo, můžete se zde zastavit i pro nabroušení nožů nebo nůžek.

Navštivte provozovnu pana Kmoška v pasáži Fénix na Václavském náměstí 56! Provozovna má pevný telefon 224 032 550, můžete volat i na mobil 604 686 778.