Klimentská 1, Nové Město

Manželský pár provozuje v centru metropole překrásnou cukrárnu. Ne, opravdu tohle není příběh z romantického Hollywoodského filmu, ale realita Gabriely a Michala Hrubcových z cukrárny Votre Plaisir v Klimentské ulici. Michal má na starost především výrobu luxusních dezertů. Gabriela se zase stará o chod podniku a o spokojenost zákazníků.

Každé ráno spolu vyráží nakupovat od farmářů kvalitní suroviny, tak aby se z nich úderem dvanácté stala mistrovská díla, která potěší oči i chuťové pohárky. Znovu opakujeme, nejedná se o žádné přehánění. Když přijdete, tak zjistíte, že vše je to do posledního písmene pravda. Za touto idylkou se skrývá ovšem velká dřina, neustálé inovování a jen velmi málo dovolené. Manželé Hrubcovi si svůj vysněný podnik vydobyli. A my jim jednoznačně fandíme!

Troufáme si říct, že obrázky dezertů nepotřebují větší komentář a jsou pozvánkou sami o sobě. No a pokud by vám dezerty nestačily, objednejte si rovnou celý dort a my vám slibujeme, že pozvání na jakoukoliv vaši oslavu či akci nikdo neodmítne. Na závěr se sluší dodat, že si zde samozřejmě pochutnáte také na výborné kávě nebo skvělém drinku. Stále nevěříte této pohádce? Tak to už vám nezbývá nic jiného než se o ní přijít přesvědčit přímo do Votre Plaisir. Otevřeno je od úterý do pátku od 12 do 18 hod.