Vynikající úroveň měl další nohejbalový turnaj v tělocvičně ZŠ Jiřího Gutha-Jarkovského. Pohár Prahy 1 pro vítěze si nakonec odvezl tým Mírov.

1. místo: Mírov (Praha 17)
  2. místo: Kunratice
  3. místo: Konojedy
  4. místo: Bohnice
  5. místo: Smršť (Praha 1)
  6. místo: Flora (Praha 10)
  7. místo: Bouďáci (Beroun)
  8. místo: Kuželky (Praha 1-Malá Strana)

Po minulém vítězství mužstva Smršť z pořádající Prahy 1 tentokrát sobotní turnaj vyhrál hostující Mírov z Prahy 17. „Turnaj měl opravdu vynikající úroveň a byl napínavý až do konce. Potěšila mě účast dalšího týmu z Prahy 1 a těší mě i pozitivní reakce na náš turnaj z ostatních městských částí,“ okomentoval 1. místostarosta Prahy 1 a věrný fanoušek našich sportovních akcí David Bodeček.

Další nohejbalový turnaj by se podle slov hlavního organizátora a populárního řemeslníka z Prahy 1 Jana Kechnera měl ještě do prázdnin konat na hřišti Na Františku. Včas vás budeme informovat.