Stella, Victor, Matěj, Lída, Laura, Viktor, Daliya, Jamal a Vojtěch – tak se jmenují noví občánci, které na Staroměstské radnici slavnostně přivítal starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký. Svoje první „úřední“ jednání absolvovaly děti se svými maminkami a tatínky, někteří i s babičkami a dědečky. A aby se jim slavnost opravdu líbila, zazpívali jim šikovní zpěváčci z Mateřské školy Národní, kterým tímto moc děkujeme.

 „Městská část Praha 1 chce být místem, kde budou mít děti spokojený domov, kde si budou s rodiči a prarodiči hrát na krásných hřištích a kde si budou moci vybrat z kvalitních mateřských a základních škol,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který si pro děti a jejich rodiče připravil kromě důstojného přivítání i kytičku, pamětní knihu, pohádkové leporelo a vkladní knížku s počátečním vkladem.

„Radnice bude dětem i jejich rodinám oporou a průvodcem a já věřím, že se pak Praha 1 zcela logicky stane i místem, kde budou dnešní děti v dospělosti zakládat svoje spokojené rodiny. Těšíme se na jejich krůčky životem,“ prohlásil Oldřich Lomecký.

Vítáme vás, milé děti!