Středisko sociálních služeb v jednom ze svých klubů, v DPS Tomášská na Malé Straně, připravilo seniorům vánoční koncert. A že proběhl na výbornou, to snad ani nemusíme sdělovat….

Mladé studentky, akordeonistka Andrea Šulcová ze Státní konzervatoře Praha a pěvkyně Sára Hejlová z Konzervatoře Jana Deyla připravily průřez vánočními písněmi. Návštěvníci se potěšily klasickými i méně známými a staročeskými koledami v půvabném podání těchto mladých dam. Došlo i na sborové zpěvy, protože nálada byla vánočně sounáležitá a umělecký přednes vystupujících strhl návštěvníky ke zpěvu.

Jak si krásné neviňátko, Nesem vám noviny,  Vánoce vánoce přicházejí, Hallelujah Leonarda Cohena a písničky z oblíbených českých pohádek v podání studentek zpříjemnily jedno sváteční odpoledne všem účastníkům.

Klub v Tomáššské je otevřen po celý rok i pro vás, nabízí seniorům z Prahy 1 pěkné prostředí a nabitý program.  Lidé se tu setkávají, prohlubují svá přátelství i dovednosti. Probíhají tu přednášky, cvičení a kurzy práce na PC, konverzace v cizích jazycích, rukodělné kroužky. Klub pořádá i výlety s Nordic Walking holemi.

Sympatická duše klubu v Tomášské paní Gabriela Machátová se na vás bude těšit i v novém roce….