Jestli nevíte, kde se nechat hýčkat masáží nebo si dopřát kosmetické a kadeřnické služby, máme pro vás jeden tip a pozvánku do studia v Ostrovní ulici.

Najdete zde totiž sehraný tým pod vedením zkušené majitelky salónu Olgy Mottlové. „Pracují u nás dvě kadeřnice, kadeřník, kosmetička a zkušený tatér. Doplňujeme se, máme rádi své zákazníky a staráme se o ně jako o vlastní,“ usmívá se paní Olga.

V útulném prostoru, do kterého vejdete z krásného a upraveného dvorku Nového Města, můžete požádat o kadeřnické služby paní Helenku Křížkovou nebo Honzu Balouna. Oba jsou zkušení kadeřníci a s vlasy vám zaručeně poradí. Na podzim a zimu doporučují volit zemité tóny, které nám nabízí naše příroda, a také dobrý střih a úpravu. Vlasy se pak doma dobře udržují. Vzhledem k období radí, aby si zákaznice nezapomněly koupit kvalitní lak, který účes ztužuje a chrání.

Doména Michaely Kamínkové je kosmetika. Poradí a vyřeší vaše problémy s citlivou i problematickou pletí. Zná všechny její druhy a umí je rozzářit. Doporučujeme.

Tetování má v rukou tatér Luboš Mottl. Je zkušený a těší se, že vám na těle rozšíří portfolio obrázků nebo symbolů, které si vyberete. Luboš má především umělecký talent, což potvrzuje mnoho spokojených zákaznic a zákazníků.

Sama paní Olga, šéfka této sourodé milé a veselé party, vám nabízí masáže – lymfatické, baňkové nebo sportovní. Navíc dokáže zkrášlit ženy permanentním, velmi citlivým a přirozeným make-upem. Dětem i dospělým všeho věku také umí nastřelit náušnice.

Podívejte se na www.studiovostrovni.cz a zvažte návštěvu. Studio v Ostrovní má své stále zákazníky, ale těší se i na ty nové.