Bowlingoví hráči z Prahy 1 mají za sebou další úspěšný turnaj pořádaný Městskou částí Praha 1. A protože mají svůj sport opravdu rádi, neodradilo je ani krásné a slunečné počasí a v zaplněné Celnici tvrdě bojovali o Poháry starosty Prahy 1.

 „Jsem moc rád, že se tady v Celnici sešlo tak velké množství skvělých hráček a hráčů, kteří dali jasně najevo, že slunce a pohyb na čerstvém vzduchu jsou určitě důležité a není radno na ně zapomínat, nesmí se ale zrovna konat bowling. V tu chvíli totiž každý správný bowlingový ´plejer´ míří do přítmí restaurací, jejichž provozovatelé byli natolik osvícení, že je vybavili bowlingovými drahami – jako tady v Celnici,“ prohlásil s úsměvem hlavní pořadatel a radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy Filip Kračman.

Filip Kračman také vysoce ocenil tradičně vynikající úroveň turnaje, gradující až do finále, a slavnostně pak odměnil ty nejlepší. V ženách to tentokrát byly první Irena Sopková, druhá Romana Jarovská a třetí Naďa Šamonilová. Mezi muži bylo pořadí nejlepších tří následující: Ondřej Slavík, Jakub Šafařík a Albert Jarovský.

Gratulujeme!!!

 Milovníci sportu z Prahy 1 se díky radnici mohou těšit na skutečný sportovní nástup jara. „Už teď v sobotu 17. března pořádáme na Františku futsalový turnaj, v sobotu 21. dubna srdečně zvu všechny generace od předškolních dětí až po seniory na plavání v Tyršově domě a v neděli 20. května pak na Kampě připravujeme sportovní festival Move fest. Tak si to určitě nenechte ujít. Bude to stát za to,“ pozval všechny sousedy radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy Filip Kračman.