Zkrátit, prodloužit, zúžit či jakkoliv upravit váš oděv. To umí skutečně jen málokde. Ale není třeba zoufat. V Paláci Metro na Národní třídě naleznete malinký obchůdek, kde si s jehlou a nití doslova tykají. Paní Jarmila a paní Miroslava jsou dámy s desítkami let zkušeností v upravování všemožných druhů a střihů oblečení.

U nich jsou vaše milované kousky oděvů v těch nejlepších rukou. To, že jsou dámy v Paláci Metro relativně krátce, rozhodně neznamená, že by neměly zkušenost s náročnou pražskou klientelou. Vždyť řadu let působily v nedalekém obchodním centru Máj. A mezi spokojenými zákazníky naleznete i řadu známých osobností včetně herců či zpěváků. Podpisová stěna pro tyto milé VIP je už vymyšlena.

Na závěr to nejlepší! Jarmila a Miroslava prodávají i svoje vlastní módní výtvory. Pokud máte zájem nosit něco, co nikdo jiný na světě nemá, tak se na ně rozhodně můžete obrátit. Kdybyste si mezi nabízenými kousky nevybrali, tak jsou pro vás dámy schopny ušít oděv přímo na míru. Vše záleží jen na vašich požadavcích a domluvě přímo v prodejně.

Zastavte se v Paláci Metro, ať už potřebujete upravit svůj oblíbený oděv nebo hledáte něco nového a unikátního. My jsme tu rozhodně nebyli naposled. Otevřeno je pondělí až čtvrtek od 8 do 18 hodin, v pátek zde zavírají už v 16 hodin.

http://www.myupravna.kvalitne.cz/
Národní 5, Staré Město