Ve školní jídelně u Karlova mostu na Dražického náměstí 10/65 na Praze 1 se o letošních prázdninách koná již 25. ročník tradiční výstavy „Léto plné hvězd“ výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Tiché.

Můžete si zde nejen prohlédnout textilní hračky, společenské hry a kapsáře pro předškoláky, ale protože je výstava interaktivní, děti si hračky a hry mohou také přímo na místě vyzkoušet. Najdete tu také spoustu hraček a her, upravených pro děti s handicapem, nevidomé, neslyšící, či pro děti s poruchami autistického spektra.

Projektu udělila záštitu starostka MČ Prahy 1 Mgr. Terezie Radoměřská. Projekt podpořila Městská část Praha 1 formou spoluúčasti.

Výstava potrvá do 20. srpna 2023 a její součástí je i bohatý doprovodný program. Více o něm se dozvíte zde.