Každá jsme krásná - charitativní módní přehlídka

Na charitativní módní přehlídku v holešovickém divadle Jatka 78 vás společně zvou Hvězdný bazar (secondhand a tréninkové pracoviště České asociace paraplegiků – CZEPA, z.s.) a my.pled, stylová česká značka s nadčasovými produkty. Lze si koupit krásné věci, vyhrát v tombole a podpořit Hvězdný bazar.
Na akci můžete mimo jiné:
pomoci dobré a záslužné věci,
koupit si krásné oblečení pro radost,
vidět netradiční módní přehlídku,
zažít úžasnou atmosféru a zábavu.

Hvězdný bazar představí to nejlepší, co pro vás má. Nabídne secondhandové celosezónní kousky oblečení pro všechny. Celý výtěžek z prodeje půjde na pořízení auta speciálně upraveného pro vozíčkáře, které právě Hvězdný bazar pro svůj provoz potřebuje – více o sbírce naleznete zde.

Módní přehlídka české značky my.pled, která představí své portfolio plédů a ponč včetně novinek na rok 2024, a Hvězdného bazaru, bude výjimečná a v duchu hesla akce „Každá jsme krásná“ – na přehlídce totiž uvidíte, že každá žena je krásná, i když je třeba na vozíku, má snad pár kilo navíc či se nachází ve zralém věku.

Na co a na koho se můžete těšit?
Zcela jistě vás kromě hezkého a podnětného prostředí čeká celá řada zajímavých značek a produktů, u nichž si můžete pořídit něco hezkého či užitečného, co vám projasní, zkrásní či zpříjemní život. Bude opravdu z čeho vybírat, těšit se můžete například na:
BARKA
Mia Chocolate
Kavárna Tika
Infokrása

A pokud máte rádi tombolu, nepřijdete zkrátka – na závěr akce vás totiž čeká velká tombola o hodnotné ceny od vážených partnerů této akce, jimiž jsou: obuvní značka Baťa, výrobce skla Crystalex, kosmetický brand Dermacol, dm drogerie či Matějovský, výrobce povlečení.

Nezapomeňte: Móda a krása jsou bez bariér!
Připojte se k nám a objevte, jak sebevědomí a sebepřijetí mohou změnit váš pohled na svět. Naše akce je otevřená všem, kteří chtějí oslavit svou jedinečnost. Mediálním partnerem akce je časopis Heroine.