Letošní první „Plavání s Městskou částí Praha 1“ se v sobotu uskutečnilo v plaveckém bazénu Tyršova domu. Každý z plavců si tradičně odnesl účastnický list, ti nejlepší pak poháry a diplomy.

„Děkuji všem, kteří přišli a kteří si nejen zazávodili, ale hlavně něco v tomto sychravém počasí udělali pro své zdraví,“ ocenil radní Prahy 1 pro kulturu, sport a mezinárodní vztahy Filip Kračman, jenž těm nejrychlejším předal diplomy a poháry.

„Časy plavců se stále zlepšují a dnes to bylo nejviditelnější, když někteří vítězové dosáhli opravdu velmi dobrých výkonů,“ vyzdvihl tradiční organizátor „Plavání s Městskou částí Praha 1“ Karel Kovařovic z Fakulty tělesné výchovy a sportu UK.

Vítězi jednotlivých kategorií se tentokrát stali Lenka a Július Alevovi, Eva Fillerová, Ivan Ternovoj, Jakub Ráfl, Tomáš Fabian, Ivana Sklářová a Vladimír Rejč. Gratulujeme a všechny milovníky plavání zveme na další závody s názvem „Plavání s Městskou částí Praha 1“, které se uskuteční 21. dubna v Tyršově domě.