Celkem 1 300 běžců vyrazilo na trať třetího ročníku ČEPS CHRISTMAS NIGHT RUN PRAHA, jehož start i cíl byly před památným Rudolfinem. Více než tisícovka běžců znamenala také více než tisícovku „čelovek“, a tak není pochyb o tom, že se pořadatelům podařilo splnit plán – rozsvítit město.

„Je moc fajn, že si advent a Vánoce nespojujeme pouze s hektickým nakupováním a konzumací kalorií, ale také se zdravým pohybem, který naše tělo potřebuje a po kterém – a to opravdu – i více chutná,“ prohlásil s úsměvem radní Prahy 1 Filip Kračman, který je velkým propagátorem běhu na kratší i delší vzdálenosti a pravidelně se také účastní běžeckých závodů.

A Filip Kračman toho coby zástupce Městské části Praha 1, která akci podpořila, stihl během závodu opravdu dost: slavnostně odstartovat, doběhnout ve výborném čase 20:54 na skvělém čtrnáctém místě a ještě nejlepším předat medaile.

Tak gratulujeme Filipovi i všem, kteří si našli čas na zdravé proběhnutí a kteří si o Vánocích nemusejí vyčítat jedno linecké kolečko navíc. A hřát je může i to, že podpořili nadační fond Kapka naděje.

Tak pěkné Vánoce a nezapomeňte si jít zaběhat – bude vám chutnat. 😊

Další informace: www.christmasrun.cz.