Probíhá další cvičební rok a tak bychom rádi pozvali do cvičebních hodin nové děti, které by s námi chtěly prožít pěkné chvilky v tělocvičně, na hřišti, na výletech i na táborech.

Děti se naučí vázat uzly, pracují s buzolou, luští morseovku a šifry, pracují se dřevem a naučí se spoustu dalších tábornických dovedností. Starší děti se zúčastňují Zálesáckého závodu zdatnosti, kde jsme v loňském roce obsadili 7. místo na přeboru republiky.

Také chceme navázat na úspěchy v závodech všestrannosti (gymnastika, atletika, plavání a šplh), kde jsme posbírali 28 medailí a měli jsme 4 zástupce na republikových přeborech.

V letošním roce je hlavním cílem nacvičit skladby na XVI. Všesokolský slet, který proběhne v červenci roku 2018 na počest 100. výročí vzniku Československa.

Nacvičujeme: pro starší žactvo skladbu „Cirkus“, pro střední věkovou kategorii skladbu „Děti, to je věc“ a pro mladší děti a předškoláky skladbu „Noty“.

Cvičíme v úterý a ve čtvrtek od 16,30 do 17,30 v ZŠ Vodičkova (při pěkném počasí na hřišti ZŠ Křesomyslova), podle zájmu a nácviku na závody do 19 hodin, a tak se těšíme na nové kamarády ve všech věkových kategoriích.

Přivítáme rádi i dospělé zájemce o míčové hry, které probíhají v úterý večer.

Také moc děkujeme Městské části Praha 1 za finanční podporu při naší činnosti.

Hledáme i nadšence, kteří by měli chuť do dobrovolné cvičitelské práce s oddílem rodičů a dětí, ale i žactva (zajistíme zdarma odborné vyškolení).

Veškeré informace podá:

starostka Věra Čížkovská: telefon 732 237 339 nebo email verka.cizkovska@seznam.cz
jednatelka Lucie Čížkovská: telefon 605 966 384 nebo email lucka.cizkovska@seznam.cz

Webové stránky TJ Sokol Praha Staré Město ZDE: http://www.sokolstaremesto.websnadno.cz/