Žhavá novinka v srdci hlavního města! Provozovna The Design vás uchvátí již při vstupu dovnitř. Vybavte svou domácnost unikátními designovými produkty, které v běžném obchodě neseženete. Překvapte své blízké krásnými šperky nebo třeba koženými výrobky. My vám můžeme zaručit, že vaše návštěva nebude trvat pár minut, ale celé hodiny. Atmosféra v tomto obchůdku vás totiž zcela pohltí.

The Design vznikl na místě bývalé lékárny. Na první pohled je zřejmé, že při rekonstrukci si projektanti i dělníci dali opravdu záležet. Jedinečný interiér působí útulně, ale zároveň přiznává veškeré prvky historického domu v Havelské ulici. A protože součástí obchodu je krásná a útulná kavárnička, zážitek budou mít i ti, kteří si tady nic nevyberou. Mohou jen tak pobýt a potěšit se šálkem výborné kávy, kterou mu přichystají v místním bistru.

My však musíme doporučit nádherné designové výrobky, které tu nabízejí. Ať už vás zajímají bytové doplňky, jako vázy, sklenice či jiné dekorační předměty nebo chcete zkrášlit svůj zevnějšek, je zde pro vás připravena celá řada kolekcí od desítek předních umělců a řemeslníků. Upozornit musíme především na kolekce od českých šperkařů, z nichž si vybere zákazník, kdo chce experimentovat i ten, kdo je konzervativnější