Školní jídelna Uhelný trh a její pracoviště na Uhelném trhu a Dražického náměstí uspěly v projektu „Tady nám chutná“, vyhlášeném magistrátem Asociací zřizovatelů školních jídelen.

Obě jídelny z Prahy 1 se tak zařadily mezi deset odměněných z celého hlavního města, jejichž zaměstnanci absolvovali odborné semináře a kurzy, které měly široký záběr: od hygieny, zákoníku práce a marketingu přes psychologii strávníků až po moderní kuchařské postupy při zpracování například zvěřiny, luštěnin nebo dalších druhů zeleniny.

Tím to ale neskončilo, protože to nejdůležitější teprve následovalo. Školáci stravující se na Uhelném trhu a Dražického náměstí totiž dostali dotazníky a jejich odpovědi pak organizátorům pomohly při závěrečném hodnocení úspěšnosti zavádění nových vědomostí do praxe.

A protože byli strávníci spokojeni, dostali pracovníci našich jídelen za odměnu diplom, samolepky s logem soutěže, trička s logem soutěže a věcné ceny. „Samolepky jsme si hrdě vylepili a již se těšíme na nový ročník,“ prozradila Renáta Břecková, ředitelka Školní jídelny Uhelný trh.

A my gratulujeme!

Text: Petr Bidlo