Studio Citadela je přes 20 let centrem sociálního divadla a kulturním místem pro všechny kolemjdoucí. Disponuje bohatým programem jako je např.: jóga, indický tanec kathak, herecké ateliéry, Bohnická divadelní společnost, alternativní projekty (Budilova divadelní škola, JustMonkeys, Tantehorse, Damaru) a divadlo pro děti.

Program studia Citadela:

5.9.    „Rozladěné držky na ulici „ v rámci akceNymburské posvícení. Open air představení spojuje nový cirkus, indický tanec a flamenco. Hrají: Rozálie Havelková a Anežka Hessová.

9.9.   „Bubák v Citadele“, další z koncertů žižkovského barda Petra Bub(l)áka, Cafébar Citadela 20 h

17.9.    „Spolkový den na Kampě“, vystoupení ateliéru kathak (18:30 h) a prezentace aktivit Studia Citadela v programu organizovaném MČ Praha 1, Kampa park od 16 h

19.9.   „Zažít Klimentskou jinak“. Citadela se společně s Poštovním muzeem, evangelíky U Klimenta, Bulharským kulturním institutem a dalšími sousedy a přáteli připojuje k 15. ročníku slavností Zažít město jinak. Koncerty: Noční optika, Mikrochór, GOTT REVIVAL. Divadlo & divadýlko, 2x výstava, festival sousedských dobrot & ochutnávka bulharských vín, velká poštovní hra, výtvarné dílny atd.

Více se dozvíte na www.studiocitadela.cz