Truhlářská 14, Praha 1

Truhlářská ulice ukrývá sklenářství, které kromě zasklívání oken a dveří poskytuje i další služby. Pokud potřebujete například nové sklo do výlohy, výtahu, světlíků, tak vám zde ochotně pomohou. Nezaleknou se ani zasklívání skleníků, přepážkových stěn, zábradlí nebo pochozích ploch. Vybrat si můžete ze všech dostupných typů skel a zrcadel.

Provozovna vypadá velice zajímavě. Stovky kilogramů skla stojí vyskládané kolem zdí nebo leží na stojanech. Sklenářskému řemeslu se zde věnují od roku 1991. Je to rodinná firma, doplněná o zaměstnance, kteří jsou ve firmě od začátku jejího vzniku. „Poslední měsíce je práce mnohem méně, protože v Praze 1 nebydlí moc lidí, kteří by denně rozbili okno. Navíc nám také chybí zakázky ze zavřených hotelů, které byly největšími zákazníky, protože turisté velmi často něco rozbíjí,“ tak trochu si posteskl pan Stupka.

K tradičním službám sklenářů, zde nabízejí také rámování do dřevěných nebo kovových lišt a paspartování, a to i včetně stojánku. Pomozme našim podnikatelům, aby tu s námi vydrželi i poté, kdy skončí tato divná doba. Zapřemýšlejte, jestli nepotřebujete přesklít okno, nebo si  doneste k zarámování nějakou grafiku či obraz…Sklenářství Stupka je zde pro vás.

Otevřeno mají od pondělí do čtvrtka 8-12 a 13-17, v pátek od 8 do 12.