Série koncertů pro všechny seniorské sousedy pokračuje. 6. října zahrála v Malostranské besedě kapela EverGreen. Sál doslova praskal ve švech a všichni se skvěle bavili. Společně s našimi seniory se koncertu zúčastnil i 1. místostarosta Prahy 1 Petr Burgr.

Již z názvu kapely lze odhadnout, jaké melodie během středečního odpoledne zněly. Ano, ty největší české i zahraniční šlágry, zkrátka evergreeny! V dobrém rozmaru nebyli jen všichni sousedé, ale také Petr Burgr. „Upřímně jsem nečekal, jak se naše Setkání s kulturou rozjedou. Doufejme, že už je žádný covid nezastaví,“ svěřil se na úvod místostarosta.

O tom, že se Setkání s kulturou v Malostranské besedě těší mezi seniory čím dál větší popularitě, svědčí zcela zaplněné hlediště. Kromě pravidelných návštěvníků se objevují noví sousedé, kteří chtějí aktivně trávit volný čas. Pokud vás tedy také lákají akce Prahy 1 pro starší lidi ze sousedství, neváhejte a přijďte se podívat třeba právě na Setkání s kulturou. To další na vás čeká již 3. listopadu v 15 hodin – a to opět v Malostranské besedě. Tentokrát budou na programu jazzové rytmy. Vstupenku zdarma si může každý senior vyzvednout od 21. října v infocentru radnice ve Vodičkově 18.

Přijďte společně s dalšími sousedy z Prahy 1 rozezpívat a roztančit Malostranskou besedu!