Dlouholetá reprezentantka naší země ve volejbale a ještě déle u nás i v zahraničí působící jazzová zpěvačka Eva Emingerová byla hostem říjnového Setkání s kulturou v Malostranské besedě, pořádaného naším Střediskem sociálních služeb za podpory městské části.

„Paní Emingerová je nejen vynikající zpěvačkou, která má za sebou zahraniční i domácí úspěchy, ale také stále aktivní sportovkyní. Je držitelkou bronzové medaile z mistrovství Evropy ve volejbale v roce 1987 i čerstvou mistryní světa v beachvolejbale veteránů. Není tedy divu, že našim seniorům při každém svém vystoupení – ať už při plavbě po Vltavě nebo v Malostranské besedě – rozdává radost,“ vyzdvihl 1. místostarosta Prahy 1 David Bodeček, který seniorské diváky i Evu Emingerovou v Malostranské besedě přivítal.

Zpěvačka v Besedě vystoupila se svým Triem ve složení Vladimír Strnad (piano), Jan Greifoner (kontrabas) a Branko Križek (bicí). Příští Setkání s kulturou se pod názvem Akordeon a violoncello uskuteční 8. listopadu od 15 hodin, a to opět v Malostranské besedě. Vystoupí Martin Šulc a David Pěruška.

Vstupenky budou k dispozici od 24. října od 8 hodin v infocentru radnice ve Vodičkově 18.