nám. Republiky 8 – Staré Město

Máte také svůj oblíbený pár bot, který s vámi prochodil tisíce kilometrů? Že ne? Tak aspoň jedny loňské nevydržely nápor deště nebo se jim uloupla spona? Někteří dokonce věří, že jim jejich boty nosí štěstí. Takoví lidé by je při jejich poničení určitě nevyhodili. My si však myslíme, že vyhazovat, jakýkoliv pár obuvi je velký hřích. Vždyť pod Kotvou vedle Alberta sídlí šikovný opravář, který si s botami skutečně tyká.

Marek König je mistr svého oboru. Kromě bot zvládne opravit také například brašny. Važme si toho, že ho tu máme. Na Prahu 1 přišel z Nuslí a hned poté nastala koronavirová krize. Náročný začátek zvládl a nyní už má otevřeno. Leží vám doma nějaký rozbitý kousek? Víte kam zamířit! Pan König je mimo jiné neskutečný sympaťák. Rád poradí, pomůže a koupit si u něj můžete i doplňkové zboží, které vám umožní se o svou obuv či brašnu ještě lépe starat.

Lidí jako je pan König opravdu mnoho není a jeho práce si musíme vážit. Takže pro příště: Nevyhazovat, ale přinést k opraváři do Kotvy!

Otevřeno je každý všední den a telefonní spojení je 702 150 512.