Při procházce Michalskou uličkou najdete téměř na jejím konci příjemnou restauraci, která historické místo dokresluje. Původně ji majitel Miloslav Kapek provozoval v Panské ulici, kde musela před 8mi lety ustoupit přestavbě domu a přestěhovala se do Michalské. Díky krátké vzdálenosti od Uhelného trhu a Národní třídy byla hodně navštěvovaná. V současné době se sice turisté vracejí, ale restaurace mimo hlavní tahy potřebují podporu místních. “ Máme širokou nabídku poledních menu v příznivých cenách. Rádi uvítáme každého zákazníka. Jsme stará škola na úrovni a věříme, že budete spokojeni. Otevřeno máme denně od 11 – 22 hodin. Průchodem v domě projdete na Staroměstské náměstí. Těšíme se na vás“, vzkazuje pan Kapek.