Školní jídelna v Karmelitské ulici se na začátku roku pochlubila novým vedením – od září ji vede sympaťák, nový ředitel Stanislav Koňařík. A vede si víc než dobře. Minulá paní ředitelka Miluše Hrazdilová byla také velký srdcař a tento mem vtiskla svému nástupci do vínku.

Nedávno proběhlé dny Mezinárodní kuchyně uvítaly všechny strávníky a hosty na výbornou. Bylo navařeno, tak jak si žáci přáli a objednali, jednotlivá menu byla z těch nejoblíbenějších a věřte nebo ne – smažený sýr tu tentokrát na talíři nebyl.

Týden Mezinárodní kuchyně se uvedl tradičními jídly zemí Gruzie, Belgie, Švédska a Itálie. Všichni strávníci ochutnali rádi to, co neznají a možná se budou v životě po těchto netradičních, chuťově jiných a odlišných jídlech od české kuchyně, pídit.

Stanislav Koňařík říká: „Bylo to prima klání, pustili jsme se do týdne mezinárodní kuchyně všechny s vervou, můj tým byl skvělý a věřím, že i týmy ostatních jídelen byly stejně perfektní. Vidět radost dětí a pedagogického sboru z ochutnávání netradičního menu a poznávání jiných kultur, je víc než skvělé. Těším se na všechny výzvy, které MČ Praha 1 a její odbor pro školství s panem místostarostou Bodečkem vymyslí“.

Školní jídelna v Karmelitské ulici pro ZŠ Malostranská je otevřena i pro strávníky neškolního věku, přijít se můžete naobědvat po 11. hodině v pracovních dnech anebo si jídlo také odnést.

Na této adrese se přihlásíte s uživatelským jménem a heslem pro výběr ze dvou hlavních jídel.
Aplikace pro mobilní telefony: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.barda.jidelna.

Při ztrátě hesla můžete vygenerovat heslo nové. Pro vygenerování budete potřebovat uživatelské jméno strávníka (6 až 10 číslic přidělených vaší jídelnou) a e-mail, který máte zadaný v systému vaší jídelny.

Vstup do prostor školní jídelny a výdej obědů je od 11:30 do 14:00 hod.
Strávníci přicházejí šatnou, kde si odloží svršky a umyjí si ruce. Neodkládejte v šatně žádné cenné věci, jako např. mobilní telefony, apod. Za jejich ztrátu nebo poškození nenese jídelna zodpovědnost.

Oběd je nutné odhlásit den předem, nejpozději však do 7:30 hod. dne výdeje, na telefonu se záznamníkem 257 532 695, na webových stránkách www.jidelna.cz nebo mailem. Oběd č. 2 objednat 3 dny předem.

Ceny stravného a další informace naleznete v provozním řádu ve formátu PDF.