Před Vánoci pro vás máme krátká přání sousedů Prahy 1.

Do nového roku bych popřál lidem Prahy 1, aby více mysleli na sebe, na své zdraví, aby si byli vědomi toho, že v každém věku je dobré být soběstačný a nezávislý na druhých. Vědomě dýchejte, starejte se o svou mysl i tělo. Dobrá kondice, ať už duševní i fyzická, je váš nejlepší průvodce životem.
Sportujte a hýbejte se tak, aby vám bylo příjemně.
Váš Václav Krejčík, jogový lektor

Všem lidem dobré vůle, těm z Prahy 1, i všem ostatním, přeji za sebe i za okruh umělců a spolupracovníků Artinbox Gallery spokojené dny sváteční, i všechny ostatní, klid a mír v duši, radost, štěstí a umění vychutnat si vše, co život nabízí.
Nadia Rovderová, Artinbox Gallery

Přeji všem zdraví, pohodu, klid a hlavně lásku. A tím mám na mysli lásku nepodmínečnou. Umět jí dávat, ale i přijímat. Pojďme se všichni trochu zastavit a všímat si sebe navzájem, nehledat chyby, ale nacházet a všímat si všeho dobrého a krásného. Máme obrovské štěstí v jaké době žijeme, a také v jakém místě žijeme. Praha 1 je pro život příjemné místo i s chybami které má. Snažme se pochopit svého oponenta a pochopme ho proč má jiný názor než my.
David Pešek Dvořák, šéf produkce Malostranské besedy a dobrovolník v Nemocnici Milosrdných sester sv. Karla Boromejského Pod Petřínem