Emma Valentina, Vilém, Benjamin, Jolana, Emin, Klára, Kristýna, Ema, Klotylda, Tiberio, Laura, Ori a Augustin – to jsou jména nových občánků Městské části Praha 1, které na Staroměstské radnici slavnostně přivítal starosta Oldřich Lomecký.

 „Máme z jejich narození velkou radost a moc gratulujeme jejich rodičům, které chceme tímto ubezpečit, že se mohou spolehnout na podporu ze strany radnice,“ uvedl starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Spolu s ním děti přivítali i šikovní školáci ze sboru ze ZŠ Brána jazyků, kteří si v předvánoční čas přichystali krásné koledy. Za své vůbec první vystoupení při vítání občánků si zaslouží velkou pochvalu.

Věřme tedy, že se našim nejmenším slavnostní a vlastně už i předvánoční přivítání líbilo a že jejich dětství u nás bude krásné a bezstarostné. „Přeji jim, ale i všem ostatním dětem, aby pro ně byla Praha 1 místem, kde najdou bezpečí a lásku,“ prohlásil Oldřich Lomecký, který dětem a rodičům předal kytičku, pamětní knihu, pohádkové leporelo a vkladní knížku s počátečním vkladem.