Tentokrát to byla tělocvična ZŠ Jiřího Gutha-Jarkovského, která přivítala šikovné a zkušené nohejbalisty a nohejbalistky. A nohejbalistky nezmiňujeme náhodou. Turnaje se totiž zúčastnil tým samotných mistryň světa! Nemohl samozřejmě chybět ani tým Prahy 1. Na turnaj zavítal také jeho fanoušek a místostarosta Prahy 1 David Bodeček.

Sychravé prosincové počasí zavedlo naše sportovce do krásné sportovní haly žáků ze ZŠ J. Gutha-Jarkovského ve Zlatnické ulici. Skvělé výkony byly k vidění již od samotného začátku turnaje v brzkých ranních hodinách. Samotné vyvrcholení přišlo v podvečer, kdy si to o první místo rozdal tým Paraplíčka, ve kterém hrály zmíněné mistryně světa, a tým z pražských Jinonic. Sousedé z Prahy 5 byli nakonec úspěšnější a odnesli si trofej pro vítěze.

Turnaj si však užili všichni účastníci a skvělou sportovní atmosféru ocenil i David Bodeček. „Je skvělé, že v Praze 1 existují takovéto sportovní akce. Jsem velice rád, že jsme zde mohli přivítat týmy prakticky z celé Prahy i přilehlého okolí. Gratuluji vítězům i všem ostatním účastníkům, kteří se na tomto turnaji podíleli. Jen více takovýchto akcí,“ prohlásil místostarosta.

Už teď s těšíme na další turnaj!